Multihaly
 • K výrobe samonosných oblúkových striech používame výhradne originálnu technológiu K-Span. Jedinú na území Slovenskej a Českej republiky od prvotriedneho výrobcu MIC INDUSTRIES USA, MIC – ABM 120.

  Technológia zaručuje dokonalosť výrobku v dôležitých faktoroch výroby ako sú presnosť a nenarušovanie povrchovej úpravy pri výrobe.

  Výrobná mobilná linka
 • Kvalita materiálov

  Vstupný materiál k výrobe používame jedine certifikované materiály od európskych výrobcov a dodávateľov ako sú: ALFUN , Lindab, TATA STEEL, ArcelorMittal so zaručenou kvalitou pevnosti a povrchovej úpravy.

  Haly ponúkame v prevedení s dvoma povrchovými úpravami materiálu Aluzinc a PE s oceľovým jadrom z pevnostnej triedy S320GD, S350GD v hrúbke od 0,7 mm do 1,2 mm.

  Kvalita materiálov
 • Povrchová úprava - Aluzinc

  ALUZINC sa skladá s oceľového jadra s povrchovou úpravou v pomere 55% hliníku a 43,4% zinku. Táto vrstva je pokrytá čírou silikónovou ochranou vrstvou v pomere 1,6%.

  ALUZINC je výnimočný stálou farbou a leskom aj po dobe 25 rokov oproti štandardným plechom so zinkovou povrchovou úpravou.

  Povrchová úprava - Aluzinc
 • Povrchová úprava - PE RAL

  Oceľové jadro s lakovanou povrchovou úpravou podľa vzorkovníka RAL zaručuje širokú škálu farieb exteriéru ako aj interiéru haly s deklarovanou životnosťou min. 50 rokov. Oceľové jadro je pokryté štvornásobnou povrchovou úpravou. Materiál je vhodný aj do extrémnych podmienok skladovania a výroby.

  Povrchová úprava - PE RAL
 • Dokonalý spoj

  Výroba strechy prebieha priamo na stavenisku mobilnou výrobnou linkou. Jednotlivá lamela sa vyrába z oceľového zvitku v šírke 605mm tvarovaním za studena v celých dĺžkach. Následne sa jednotlivé lamely spájajú bez šróbov a nitov falcovacím zariadením v násobkoch 305mm. Tým vzniká zalisovaný dokonalý spoj CLICK FALC.

  Dokonalý spoj
 • Jednoduchá a rýchla montáž

  Samonosný strešný systém K-SPAN zastáva funkciu 2V1
  Kde samotná strešná krytina plní funkcie aj nosnej konštrukcie. Strecha bez podporných prvkov alebo krovu. Pri menších strechách dodávame samonosné profily vyrobené. Pri väčších strechách profily vyrábame priamo na stavenisku. Spoje profilov klik-falc sa uzatvárajú strojovo alebo manuálne falcovacími kliešťami.

  Jednoduchá a rýchla montáž
 • Zateplenie

  Dôležitý faktor pri samotnej energetickej náročnosti chladenia alebo vykurovania haly. Zateplenie haly ponúkame v dvoch prevedeniach. PUR izolácia alebo minerálna izolácia v hrúbkach od 100mm do 350mm.

  Zateplenie
 • Hotová stavba

  Správna cesta pre inovatívne, rýchle a ekonomické riešenie.

  Hotová stavba

Kontaktujte nás

  Základné informácie
  Rozmery haly K-SPAN od šírky 9m do 24m
  Brány

  We Build Building and Great Homes.

  We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

  Get in touch

  (+380) 50 318 47 07

  65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

  Facebook YouTube