Multihaly
 • Lokálna výroba pre kvalitu a kontrolu

  Výroba našich oblúkových hál EASY-BUILD-A prebieha priamo v našej výrobe na Slovensku s využitím stacionárnej výrobnej linky. Týmto spôsobom môžeme garantovať nielen kvalitu, ale aj pevnú kontrolu nad každým krokom výrobného procesu.

  Lokálna výroba pre kvalitu a kontrolu
 • Kvalita materiálov

  Vstupný materiál k výrobe používame jedine certifikované materiály od európskych výrobcov a dodávateľov ako sú: ALFUN , Lindab, TATA STEEL, ArcelorMittal so zaručenou kvalitou pevnosti a povrchovej úpravy.

  Haly ponúkame v prevedení s dvoma povrchovými úpravami materiálu Aluzinc a PE s oceľovým jadrom z pevnostnej triedy S320GD, S350GD v hrúbke od 0,8 mm do 2 mm.

  Kvalita materiálov
 • Povrchová úprava - PE RAL

  Oceľové jadro s lakovanou povrchovou úpravou podľa vzorkovníka RAL zaručuje širokú škálu farieb exteriéru ako aj interiéru haly s deklarovanou životnosťou min. 50 rokov. Oceľové jadro je pokryté štvornásobnou povrchovou úpravou. Materiál je vhodný aj do extrémnych podmienok skladovania a výroby.

  Povrchová úprava - PE RAL
 • Povrchová úprava - Aluzinc

  ALUZINC sa skladá s oceľového jadra s povrchovou úpravou v pomere 55% hliníku a 43,4% zinku. Táto vrstva je pokrytá čírou silikónovou ochranou vrstvou v pomere 1,6%.

  ALUZINC je výnimočný stálou farbou a leskom aj po dobe 25 rokov oproti štandardným plechom so zinkovou povrchovou úpravou.

  Povrchová úprava - Aluzinc
 • Rozmery podľa Vašich potrieb

  Haly vyrábame v šírkach od 5 do 45 metrov. Dĺžka systému je neobmedzená, čo znamená, že si môžete prispôsobiť veľkosť podľa konkrétnych potrieb. Oceľové budovy predstavujú revolučný prístup k stavebníctvu, kombinujúci spoľahlivosť a estetiku. Oceľ, s jeho vynikajúcimi pevnostnými vlastnosťami, poskytuje optimálnu základňu pre rýchlu, odolnú a flexibilnú konštrukciu, čím otvára dvere pre inovatívne a moderné architektonické riešenia.

  Rozmery podľa Vašich potrieb
 • Jedinečný vzhľad

  Panely sú spojené pomocou nerezových skrutiek priamo na stavenisku. Vytvárajú oblúkový samonosný modul s jedinečným vzhľadom.

  Jedinečný vzhľad
 • Doprava

  Jednotlivé panely sú prepravované na paletách. Halu v rozmere 1000m2 je možné exportovať na jednom LKW.

  Doprava
 • Montáž

  Stavebné dielce konštrukcie oceľových segmentov sú za pomoci nerezových šróbovaných spojov spojené do jedného celku oblúkovej konštrukcie. Tento kompaktný celok je kotvený priamo do základov oceľovými kotviacimi prvkami. Všetky kotviace prvky konštrukcie sú šróbované a viditeľné, čo umožňuje kedykoľvek vykonať vizuálnu kontrolu všetkých prvkov. Celý konštrukčný systém je možné kedykoľvek demontovať a postaviť na inom mieste.

  Montáž
 • Zateplenie haly

  Dôležitý faktor pri samotnej energetickej náročnosti chladenia alebo vykurovania haly. Zateplenie haly ponúkame v dvoch prevedeniach. PUR izolácia alebo minerálna izolácia v hrúbkach od 100mm do 350mm.

  Zateplenie haly
 • Rozmanité prevedenia pre estetickú harmóniu

  Čelá našich hál môžu byť v rôznych prevedeniach, vrátane ocele, muriva, skla, dreva alebo PUR panelov. Ponúkame vám možnosť prispôsobiť si vzhľad vašej haly podľa vášho osobného vkusu a štýlu.

  Rozmanité prevedenia pre estetickú harmóniu

Kontaktujte nás

  Základné informácie
  Rozmery haly EASY BUILD od šírky 5m do 45m
  Brány

  Ďalšie 2 typy samonosných hál

  We Build Building and Great Homes.

  We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

  Get in touch

  (+380) 50 318 47 07

  65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

  Facebook YouTube