Multihaly
 • Jednoduchá konštrukcia
  Kontajnerové rámy dodávame v rozmeroch dĺžka 5950mm x šírka 3000mm x výška 2800mm / jeden modul 17,85m2. Jednoduchá a rýchla montáž.
  Povrchová úprava – pozink + práškové lakovanie.
  Hrúbka materiálu 3mm.
  Súčasťou rámu je strešný a podlahový rošt z uzavretých pozinkovaných profilov.
  Spojovací materiál.
  Jednoduchá konštrukcia
 • Vyskúšajte vašu kreativitu

  Kreativita využitá pri výstavbe s kontajnerových oceľových rámov otvára dvere nekonečným možnostiam v oblasti architektúry a stavebníctva. Táto moderná a inovatívna metóda transformuje bežné kontajnery na unikátne a funkčné priestory, čím prináša do stavebníctva nový rozmer. Nielenže táto forma využitia kontajnerov predstavuje ekologickú alternatívu, ale tiež podporuje recykláciu a kreatívne prístupy k dizajnu.

  Vyskúšajte vašu kreativitu
 • Exteriér bez obmedzení

  Kontajnery umožňujú flexibilitu vo forme a rozložení, čo umožňuje architektom a dizajnérom premýšľať mimo obvyklých hraníc. Oceľové rámy poskytujú pevnosť a štruktúru, čo je ideálne pre náročnejšie architektonické koncepty. Vďaka ich modulárnemu charakteru sa môžu spojiť do rôznych konfigurácií, vytvárajúc zaujímavé, multifunkčné priestory.

  Exteriér bez obmedzení
 • Interiér?

  Dizajnéri môžu vytvoriť moderné a futuristické interiéry, ktoré vychádzajú z aktuálnych trendov v architektúre a technológii. Inteligentné domácnosti, energeticky efektívne riešenia a inovatívne využitie priestoru môžu byť súčasťou tejto vízie. Kreativita v interiéri vybudovanom z kontajnerových oceľových rámov neznámi obmedzenia a umožňuje vytvárať jedinečné a funkčné priestory, ktoré zodpovedajú moderným trendom a požiadavkám.

  Interiér?

Kontaktujte nás

  Základné informácie

  We Build Building and Great Homes.

  We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

  Get in touch

  (+380) 50 318 47 07

  65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

  Facebook YouTube