Multihaly
 • Vitajte v našom svete, kde ožívajú vaše nápady a projekty v podobe pevných a spoľahlivých oceľových konštrukcií. S hrdosťou predstavujeme našu odbornosť v oblasti výroby oceľových konštrukcií, ktoré vyhovujú najnáročnejším štandardom kvality.

  Výroba oceľových konštrukcií
 • Montáž oceľových konštrukcií

  Vítame vás v našej oblasti, kde sa vaše oceľové konštrukcie stávajú skutočnosťou prostredníctvom nášho odborného prístupu k montáži. Predstavujeme našu skúsenosť v oblasti presnej a efektívnej montáže oceľových konštrukcií, ktoré poskytujú základ pre pevné a spoľahlivé stavby.

  Montáž oceľových konštrukcií
 • Opláštenie oceľových konštrukcií

  Sme váš spoľahlivý partner pre montáž PUR panelov a trapézových plechov. Nech ide o priemyselné haly, komerčné budovy alebo iné špecifické projekty, naša skúsenosť v oblasti montáže zabezpečuje, že váš projekt bude postavený na spoľahlivosti a kvalite.

  Opláštenie oceľových konštrukcií
 • Výroba doplnkov

  Ponúkame rozmanitú škálu oceľových doplnkov, vrátane parapetov, líšt, okenných rámov a ďalších špeciálnych detailov. Každý produkt je navrhnutý a vyrábaný s dôrazom na jeho účel a vizuálny dojem. Výroba spočíva v používaní vysoko kvalitných ocelí, materiálov a technológie, ktoré zabezpečujú nielen pevnosť, ale aj dlhú životnosť našich oceľových doplnkov. Rozumieme, že každý projekt je jedinečný. Preto ponúkame možnosť prispôsobenia našich oceľových doplnkov podľa vašich osobitých požiadaviek a štýlu.

  Výroba doplnkov

Kontaktujte nás

  Základné informácie
  Rozmery haly
  Brány

  We Build Building and Great Homes.

  We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

  Get in touch

  (+380) 50 318 47 07

  65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

  Facebook YouTube