Multihaly
 • Výrobná mobilná linka

  K výrobe samonosného oblúkového systému K-SPAN používame výhradne originálnu technológiu, jedinú na území Slovenskej a Českej republiky od prvotriedneho výrobcu MIC INDUSTRIES USA, MIC – ABM 120.

  Technológia zaručuje dokonalosť výrobku v dôležitých faktoroch výroby ako sú presnosť a nenarušovanie povrchovej úpravy pri výrobe

  Výrobná mobilná linka
 • Kvalita materiálov

  Vstupný materiál k výrobe používame jedine certifikované materiály od európskych výrobcov a dodávateľov ako sú: ALFUN , Lindab, TATA STEEL, ArcelorMittal so zaručenou kvalitou pevnosti a povrchovej úpravy.

  Haly ponúkame v prevedení s dvoma povrchovými úpravami materiálu Aluzinc a PE s oceľovým jadrom z pevnostnej triedy S320GD, S350GD v hrúbke od 0,7 mm do 1,2 mm.

  Kvalita materiálov
 • ALUZINC sa skladá s oceľového jadra s povrchovou úpravou v pomere 55% hliníku a 43,4% zinku. Táto vrstva je pokrytá čírou silikónovou ochranou vrstvou v pomere 1,6%.

  ALUZINC je výnimočný stálou farbou a leskom aj po dobe 25 rokov oproti štandardným plechom so zinkovou povrchovou úpravou.

 • Oceľové jadro s lakovanou povrchovou úpravou podľa vzorkovníka RAL zaručuje širokú škálu farieb exteriéru ako aj interiéru haly s deklarovanou životnosťou min. 50 rokov. Oceľové jadro je pokryté štvornásobnou povrchovou úpravou. Materiál je vhodný aj do extrémnych podmienok skladovania a výroby.

 • Nekonečná škála farieb

 • Dokonalý spoj

  Výroba haly prebieha priamo na stavenisku mobilnou výrobnou linkou. Jednotlivá lamela sa vyrába z oceľového zvitku v šírke 605mm tvarovaním za studena v celých dĺžkach. Následne sa jednotlivé lamely spájajú bez šróbov a nitov falcovacím zariadením v násobkoch 305mm. Tým vzniká zalisovaný dokonalý spoj CLICK FALC.

  Dokonalý spoj
 • Zateplenie

  Dôležitý faktor pri samotnej energetickej náročnosti chladenia alebo vykurovania haly. Zateplenie haly ponúkame v dvoch prevedeniach. PUR izolácia alebo minerálna izolácia v hrúbkach od 100mm do 350mm.

  Zateplenie
 • Rozmerový popis systému K Span

Výrobný a montážny postup

Kontaktujte nás

  Základné informácie
  Rozmery haly K-SPAN od šírky 9m do 24m
  Brány

  Ďalšie 2 typy samonosných hál

  We Build Building and Great Homes.

  We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

  Get in touch

  (+380) 50 318 47 07

  65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

  Facebook YouTube