Multihaly

3 typy hál

Ponúkame vám jedinečné samonosné oblúkové systémy Easy Build a K-Span. Naše systémy sú využívané v rôznych odvetviach, vrátane skladov, výrobných závodov, predajní, jazdiarní, športových centier a mnohých ďalších. Sústreďujeme sa na efektívnosť a cenovú dostupnosť, aby sme vám poskytli optimálne riešenia pre vaše potreby.
Samonosné oceľové haly vyrábame v troch modeloch a rôznych rozmeroch v šírkach od 5 do 45m

Prečo zvoliť naše
samonosné oblúkové systémy?

Efektívna dodávka
a montáž

S našimi samonosnými oblúkovými systémami získavate nielen kvalitu, ale aj časovú nenáročnosť počas dodávky, výroby a montáže. Ponúkame rýchle a efektívne riešenia pre vaše stavebné projekty.

Všestranné
využitie

Naše systémy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym účelom – či už potrebujete skladový priestor, výrobnú halu, obchodné centrum alebo iný typ stavby, naše riešenia vám poskytnú flexibilitu.

Tradičná
spoľahlivosť

Naše produkty boli overené časom a vo viacerých projektoch.

Sme spoľahlivý partner
pre váš stavebný projekt

Nezáleží na tom, či plánujete nový skladový komplex, modernú výrobnú halu alebo inú stavbu. Sme tu, aby sme vám poskytli odbornú pomoc a zabezpečili, aby bol váš projekt úspešný.

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook YouTube