+421 903 222 093

Výroba a montáž

K výrobe samonosného oblúkového systému K-SPAN používame výhradne originálnu technológiu, jedinú na území Slovenskej a Českej republiky od prvotriedneho výrobcu MIC INDUSTRIES USA, MIC – ABM 120.

mic_logo

Technológia zaručuje dokonalosť výrobku v dôležitých faktoroch výroby ako sú presnosť a nenarušovanie povrchovej úpravy pri výrobe.

Vstupný materiál k výrobe používame jedine certifikované materiály od európskych výrobcov a dodávateľov ako sú : ALFUN , Lindab, TATA STEEL, ArcelorMittal so zaručenou kvalitou pevnosti a povrchovej úpravy.

tata-steelalfunlindabarcelor-mittal

Haly ponúkame v prevedení s dvoma povrchovými úpravami materiálu Aluzinc a PE s oceľovým jadrom z pevnostnej triedy S320GD, S350GD v hrúbke od 0,7 mm do 1,2 mm.


 

ALUZINC sa skladá s oceľového jadra s povrchovou úpravou v pomere 55% hliníku a 43,4% zinku. Táto vrstva je pokrytá čírou silikónovou ochranou vrstvou v pomere 1,6%.


obr.č.4

 

ALUZINC je výnimočný stálou farbou a leskom aj po dobe 25 rokov oproti štandardným plechom so zinkovou povrchovou úpravou.


obr.č.5ral-vzorkovnik

 

Oceľové jadro s lakovanou povrchovou úpravou podľa vzorkovníka RAL zaručuje širokú škálu farieb exteriéru ako aj interiéru haly s deklarovanou životnosťou min. 50 rokov. Oceľové jadro je pokryté štvornásobnou povrchovou úpravou. Materiál je vhodný aj do extrémnych podmienok skladovania a výroby.


 

Haly dodávame v rozmeroch od 9m šírky do 24 m šírky s voliteľnou výškou podľa potreby. Dĺžka systému je neobmedzená.


obr.č.9 (kópia)

 

Výroba haly prebieha priamo na stavenisku mobilnou výrobnou linkou. Jednotlivá lamela sa vyrába z oceľového zvitku v šírke 605mm tvarovaním za studena v celých dĺžkach. Následne sa jednotlivé lamely spájajú bez šróbov a nitov falcovacím zariadením v násobkoch 305mm. Tým vzniká zalisovaný dokonalý spoj CLICK FALC.

Zakladaním jednotlivých prvkov vzniká oblúkový samonosný tubus s nezameniteľným vzhľadom.


obr.č.10obr.č.11obr.č.12

 

Kotvenie haly:

Lamely sú montované a kotvené na betónový základ štandardne v šírke 400mm do kotviaceho uholníka v tvare ” L” alebo do kotviaceho konektoru.

Halu je možné postaviť bez základu do šírky 15 m na spevnenú plochu,  cestné panely alebo základovú dosku.

Čelá haly môžu byť v prevedení:

  • Oceľ
  • Murivo
  • Sklo
  • Drevo
  • PUR panel

Doplnky ako je presvetlenie dodávame:

  • Polykarbonáty
  • PVC okná
  • Velux
  • Svetlovody

K našim halám Vám samozrejme ponúkame od prvotnej konzultácie a kompletnej projekcie všetky profesie a stavebné práce spojené s realizáciou Vášho projektu.

Ak máte iné osobitné požiadavky, neváhajte nás kontaktovať ! Vaša kreativita je pre nás prínosom a výzvou !