Multihaly

Chronologický vývoj stavby

Výroba a montáž

K výrobe samonosného oblúkového systému K-SPAN používame výhradne originálnu technológiu, jedinú na území Slovenskej a Českej republiky od prvotriedneho výrobcu MIC INDUSTRIES USA, MIC – ABM 120.

Technológia zaručuje dokonalosť výrobku v dôležitých faktoroch výroby ako sú presnosť a nenarušovanie povrchovej úpravy pri výrobe.

Vstupný materiál k výrobe používame jedine certifikované materiály od európskych výrobcov a dodávateľov ako sú : ALFUN , Lindab, TATA STEEL, ArcelorMittal so zaručenou kvalitou pevnosti a povrchovej úpravy.

Haly ponúkame v prevedení s dvoma povrchovými úpravami materiálu Aluzinc a PE s oceľovým jadrom z pevnostnej triedy S320GD, S350GD v hrúbke od 0,7 mm do 1,2 mm.

Výroba haly prebieha priamo na stavenisku mobilnou výrobnou linkou. Jednotlivá lamela sa vyrába z oceľového zvitku v šírke 605mm tvarovaním za studena v celých dĺžkach. Následne sa jednotlivé lamely spájajú bez šróbov a nitov falcovacím zariadením v násobkoch 305mm. Tým vzniká zalisovaný dokonalý spoj CLICK FALC.

Zakladaním jednotlivých prvkov vzniká oblúkový samonosný tubus s nezameniteľným vzhľadom.

Čelá haly môžu byť v prevedení oceľ, murivo, sklo, drevo, PUR panel.

Doplnky, ktoré dodávame na presvetlenie sp polykarbonáty, PVC okná, Velux a svetlovody.

Lamely sú montované a kotvené na betónový základ štandardne v šírke 400mm do kotviaceho uholníka v tvare ” L” alebo do kotviaceho konektoru.

Halu je možné postaviť bez základu do šírky 15 m na spevnenú plochu, cestné panely alebo základovú dosku.

1. Zloženie Aluzinc

ALUZINC sa skladá s oceľového jadra s povrchovou úpravou v pomere 55% hliníku a 43,4% zinku. Táto vrstva je pokrytá čírou silikónovou ochranou vrstvou v pomere 1,6%.

2. Štruktúra lakoplastovaného plechu

Štruktúra lakoplastovaného plechu je zložená zo základného povlaku, pasivácie, zínkového povlaku, oceľového jadra, pasivácie a vrchného povlaku PE.

3. Široká škála farieb

Oceľové jadro s lakovanou povrchovou úpravou podľa vzorkovníka RAL zaručuje širokú škálu farieb exteriéru ako aj interiéru haly s deklarovanou životnosťou min. 50 rokov. Oceľové jadro je pokryté štvornásobnou povrchovou úpravou. Materiál je vhodný aj do extrémnych podmienok skladovania a výroby.

4. Stálosť farieb

ALUZINC je výnimočný stálou farbou a leskom aj po dobe 25 rokov oproti štandardným plechom so zinkovou povrchovou úpravou.

5. Rozmerové možnosti hál K Span

Haly dodávame v rozmeroch od 9m šírky do 24m šírky s voliteľnou výškou podľa potreby. Dĺžka systému je neobmedzená.

Kontaktujte nás

  Základné informácie
  Rozmery haly K-SPAN od šírky 9m do 24m
  Brány

  Ďalšie 2 typy samonosných hál

  We Build Building and Great Homes.

  We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

  Get in touch

  (+380) 50 318 47 07

  65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

  Facebook YouTube